אודותי

שלי לאון אמנית איפור בין המובילות בתחום הכלות והאירועים.

לאחר שסיימה בהצלחה את לימודי האיפור באחד מבתי הספר המובילים בארץ בתחום אופנה יופי וטלוויזיה.

מאפרת מקצועית ,עובדת בתחום 12 שנים,  משתתפת בהפקות תוכניות טלוויזיה בערוץ 10 ובערוץ 2 .

וכן, בתצוגות אופנה למותגים מובילים והפקות אופנה לדוגמניות ביחד עם צלמי אופנה ידועים.

מעבירה סדנאות והשתלמויות בתחום ועובדת עם אירגונים וחברות גדולות.

לכל יצירת איפור, השימוש הוא במוצרים איכותיים וברמה בינלאומית, בהקפדה על בחירת צבעים נכונים המתאימים לכל הסגנונות המעודכנים והחדשניים ביותר.

כיום לשלי לאון יש אקדמיה וצוות מאפרים. סטודיו לאיפור בו היא מלמדת איפור ומאפרת כלות, ערב ועוד...בראשל"צ במקום יש גם מספרה ומשתפת פעולה עם שרון לוי המעצב שיער. בין היתר מגיעים ללקוחות למקום ההתארגנות ביום האירוע.

למה אני

שירות מאוד אדיב, חייכני, אמין ומקצועי עם אנרגיות מטורפות והקשבה לרצונותייך, תוך התאמה אישית לסגנון שלך. חוויה מושלמת ומפנקת עם הרבה חום ואהבה ממני אלייך.

הייחוד שלי

אני מלאת אנרגיות טובות ושמכירים אותי זה הדבר הראשון שאומרים לי.
הייחוד אצלי בעסק הוא שיש לי סטודיו לאיפור הנותן שירות ללקוחותיי ביום הגדול בחייהן. בנוסף אני מנהלת בית ספר בוטיק לאיפור מקצועי ובו אני מלמדת ומכשירה מאפרים חדשים.

ההשראה

ההשראה שלי מגיע בעיקר מחו"ל אני כל הזמן מתעדכנת מה קורה בעולם הזוהר ומביאה משם רעיונות. לדוגמה יש מלא מגזינים מעולים מעולם האופנה שאני קונה כל פעם שאני נוסעת וגם מתעדכנת באתרי האופנה השונים. בנוסף, בארץ יש מבחר מאפרים וספרים שעושים עבודה ממש טובה וגם הם נותנים לי השראה.

בנימה אישית - איפור מתפרש אצלי כאומנות. אני אוהבת ליצור ולצייר בכל פעם מחדש כאשר אני מאפרת ומתרגשת ביחד עם לקוחותיי לקראת האירוע החשוב בחייהן.
13903420_10153850835852379_6582082752346308823_n
שלי לאון
מאפרת מקצועית