איפור ערב, כבר לא מותרות

חתונה של אח או אחות, בר מצווה של המשפחה, בריתה, מסיבת בריכה עסקית או מסיבת ריקודים, כולם מצריכים אותך להתאפר איפור ערב. ישנן בנות שניחנו בכישרון מיוחד, ויכולות להתאפר בצורה מחמיאה לבדן, לרוב הבנות אין את הכישרון להתאפר בעצמן, והן מעדיפות לשכור את שירותיו של מאפר. אם כבר שכרת מאפר, הקפידי לבחור מאפר המשתמש באיפור ערב עמיד בפני לחות או מים, והשתדלי לקבל המלצות ולוודא כי הוא בעל הניסיון הנדרש.

איפור ערב, התאמת האיפור לאירוע

איפור ערב הוא הלבוש של הפנים. כשם שאת בוחרת ומתאימה את לבוש הגוף לסוג האירוע, כך גם תתאימי את צורת האיפור לסוג האירוע. לפגישת עסקים תקפידי ללבוש חליפה מחויטת, ואילו לדייט תלבשי שמלה סקסית ונועזת. כללים אלו תקפים גם עבור איפור ערב. אם פנייך מועדות לארוחת ערב עסקית, לבריתות צהריים, או למפגש עם חברים, יתכן ותבחרי באיפור ערב סולידי וצנוע. הצבעים יהיו על בסיס אקרילי בהיר וכמעט בלתי נראה, ויתכן ותוותרי על סומק, או על אודם בוהק, ותסתפקי בגלוס טבעי. אם פנייך מועדות לחתונה, לדייט, או למסיבה במועדון יוקרתי, יתכן ותבחרי בשיטת איפור ערב צעקנית, צבעונית ומסיבית יותר. הצבעים יהיו על בסיס גוונים של כחול או חום, ואת הגלוס יחליף אודם בצבע נועז כמו אדום או ורוד. כאשר את מתאפרת לאירוע, חשוב לזכור כי איפור ערב, כשמו כן הוא, איפור שנועד להתאים לשעות הערב והחשכה, על כן, האיפור חייב להיות מסיבי ונראה יותר לעין מאשר איפור יומיומי.

איפור ערב, איך להתאפר נכון?

בין אם בחרת לשכור את שירותיו של מאפר מקצועי, או להתאפר בעצמך, חשוב שתשימי לב למספר כללי ברזל באיפור ערב. ראשית חשוב לדעת לבצע התאמה של איפור ערב לנתונים האישיים של האישה. איפור ערב אמנם מורכב משלבים בסיסיים מסוימים, אך ההתאמה של הצבעים והגוונים צריכה להיעשות לפי תווי הפנים של האישה. איפור ערב יכול להיראות על אישה אחת יפה וייחודי, ואילו על אישה אחרת אותו איפור יכול להיראות גרוע ומבגר. באיפור ערב כדאי לעשות שימוש בשפתונים, הנותנים לשפתיים מבנה, ומונעים מהם להיעלם בחשכה. להשלמת המראה, ניתן למרוח גלוס על השפתון, ולהפוך אותו לבוהק ואחיד. איפור ערב דורש שימוש במייק אפ, גם עבור אילו שאינן משתמשות בו ביום יום. המייק אפ נותן גוון חלק לעור הפנים, ומדגיש את קווי האיפור השונים. השתדלי לעשות שימוש גם בסומק, על מנת לתת הדגשה ייחודית לעצמות הלחיים, ולתת הרגשה של פנים מאופרות בצורה מושקעת ואסתטית.