הכלות שלי

איפור כלות הוא בשבילי אומנות

כל ערב חתונה שאני מכינה את הכלה אליו, מרגש אותי מחדש.ההכנה לערב החתונה מבחינת איפור כלות מתחילה אצלי עוד הרבה לפני התאריך המיועד.כאן אני מביאה בפניכן הכלות, את הכלות שאיפרתי כדי שתוכלו להתרשם ולבחור את סגנון האיפור המתאים לכן.

לפני שתדפדפי בין תמונות הכלות, חשוב לי להעביר לך מספר נקודות חשיבה לגבי האיפור.

מעבר ללמידה והאהבה למקצוע שלי כמאפרת כלות, אני עושה הכל כדי שכל כלה שעוברת דרכי אל חיי הנישואין שלה, שמתחילים בערב מרגש, תצא מושלמת. יחד עם ידע והניסיון שצברתי לאורך השנים

אני דואגת להשקיע בחומרי איפור ותכשירים מהאיכותיים בשוק. חשוב לי שהאיפור יחזיק מעמד בכל שלבי היום המרגש ויהיה עמיד. החל מהרגע שנפגשת עם החתן ועד לרגע שתשבי לך בנוחות בסיום הערב. חשוב לי שהאיפור יצטלם טוב, מותאם למזג האויר באותו יום.

איפור כלות דורש ידע והתחדשות כל הזמן. כמאפרת כלות מזה עשר שנים אני הולכת להשתלמויות, מצטיידת בידע חדש, וכן מעבירה סדנאות על איפור מקצועי.

חשוב שתדעי, כל איפור שתראי על אישה אחרת יכול להיות שונה על הפנים שלך. מטרת האיפור היא להדגיש את תווי הפנים הטובים שלך ולהביא את היופי שלך למיצוי המקסימלי. לכל אחת יש סגנון איפור משלה, אבל גם עבודת האיפור תיראה שונה מאישה לאישה.

עליך לבחור מאפרת כלות מקצועית עליה את סומכת

ככלה, את חייבת לבחור מאפרת כלות, שאת יכולה לסמוך עליה שתתאים את סגנון האיפור הכי טוב לפנים שלך. כמאפרת כלות מקצועית, לי חשוב להכיר את הסגנון ולחקור את הכלה לגבי הטעם שלה וההעדפות שלה.

העומס של הסידורים, הצורך להישאר רגועה ונינוחה ביום החתונה, יכול להיות מאוד קשה עבור הכלב עצמה. כמאפרת כלות בעלת היכרות רבה עם כלות, אני מודעת לצורך הזה שהכלה צריכה להשאר ביום ההתארגנות במקום בו היא מרגישה הכי נוח, במקום שהיא בוחרת, בין אם זה סלון כלות, או אצלה בבית, ואני מגיעה אליה עם מזוודת האיפור ועושה את עבודת האיפור בצורה הכי מושקעת, שלווה והכי באהבה.

 

לשיחת ייעוץ טלפונית את מוזמנת להתקשר אליי, או להשאיר פרטים כאן באתר ואדאג לחזור אלייך.

שלך,

שלי לאון מאפרת כלות

השארת תגובה