תסרוקות כלה

אין ספק בכלל שבמידה ואת קוראת את המילים האלה עכשיו את נמצאת לא רחוק מקו הסיום של המרוץ לחופה. תסרוקות כלה הן בדרך כלל אחת התחנות האחרונות במסע שכולל בחירות אינסופיות החל מהמקום, התאריך, המנות השונות, בחירת האורחים המוזמנים, עיצוב ההזמנות, סוג המוזיקה, השמלה והחליפה ועוד ועוד אלמנטים אינסופיים שבתקווה יתחברו בסופו של דבר לכדי היום המאושר בחייכם. למרות המיקום היחסית מאוחר שלו בסדר הסידורים ההכרחיים בדרך לחתונה, אל תקלו ראש לעולם בכל הקשור לתחום של תסרוקות כלה.

אלוהים נמצא בפרטים בקטנים

רוב הסיכויים שכבר נכחתם באינספור חתונות בימי חייכם ושמתם לב שמשנה לשנה האירוע הופך באופן כללי למושקע יותר, מקורי יותר, נוצץ יותר וגרנדיוזי יותר. כל זוג עומל שעות על גבי שעות במחשבה על הגימיק הבא שיותיר את חותמו בלבבות האורחים. ובכן, בדיוק כפי שאתם משקיעים בסידורי הפרחים, בעיצוב של שמלת הכלה ובכל אלמנט אחר משמעותי או זניח ככל שיהיה, חשוב להקדיש מחשבה רבה לתחום של תסרוקות כלה.

תסרוקות כלה, לא סתם עוד תסרוקת

מאחר וכל העיניים בערב המרגש הזה מופנות אליך, את בודאי כבר נמצאת בשלב בו הצלחת להצר היקפים ויש סיכוי לא רע שהשמלה כבר מוכנה. בדיוק כמו שהשמלה היא לא סתם עוד בגד, גם תסרוקות כלה כפי שציינו, הן לא עוד סתם תסרוקות. ישנו אתגר גדול למעצב שיער שמתעסק בתחום של תסרוקות כלה כיוון שתחום זה משלב אסתטיקה ועמידות. כל כלה מעוניינת להביע את עצמה ביום חתונתה אך עם זאת לשמור על איפו מסוים כיאה למעמד המחייב. בנוסף לכך על התסרוקת לעמוד בפני תנאים לא פשוטים של תזזיתיות, זעה, ליטופים, נגיעות והשתוללות שנמשכת שעות רבות על כן אין להזמין תסרוקת כזו מכל מעצב שיער ויש לדאוג לאחד שמתמחה בנושא.

כאשר את בוחרת מעצב השיער שידאג לך לתסרוקת המושלמת ודאי כי מדובר באחד שמאחוריו ניסיון רב ודרשי לראות עבודות קודמות. תסרוקות רבות נראו נפלא על הכלה בסלון הכלות, אולם אלו התפרקו לאחר שעה קלה של ריקודים והותירו אחריהן דמעות ומפח נפש. אל תפקירי את השיער שלך ביום חתונתך בידיו של חובבן.

 

השארת תגובה