איפור כלות 

איפור כלות הוא איפור מיוחד, מכיוון שיש להתאים את האיפור לכל המרכיבים של הופעת הכלה הכוללים בין היתר את השמלה, הנעליים, התסרוקת והתכשיטים שהיא תענוד בליל הכלולות שלה.רק אצל מאפרת מקצועית המתמחה באיפור כלות.

התאמה זו מאד חשובה על מנת ליצור מראה אחיד וזוהר של הכלה. בנוסף, איפור כלות חייב להיעשות עם חומרי איפור עמידים ואיכותיים.

השאלה שתמיד נשאלת היא מה ההבדל בין איפור ערב ואיפור כלה ,
ההבדל העיקרי הוא ברמת הגימור והעבודה על הכלה היות והכלה צריכה איפור הרבה יותר עמיד מאיפור ערב , הכלה חשופה הרבה יותר לחיבוקים ונשיקות זיעה ואפילו קצת בכי 🙂 לכן האיפור של הכלה יקח יותר זמן עם יותר פינישים של עמידות האיפור 
 

התאמת איפור אישי לכל כלה

מגוון גדול של סגנונות איפור שיכולים להתאים לכלה בערב החתונה.
רבות מהבנות בוחרות בסגנון טבעי ועדין, אבל ניתן להתאפר גם בסגנונות יותר מוחצנים או להחליט על מראה אקזוטי וכדומה.
הבחירה של סגנון איפור צריכה להתמזג עם האופי והמראה המוכר של הכלה.
לסגנון האיפור, מאפרת מקצועית תתאים את האיפור לתווי הפנים של הכלה, לגוון עורה וכדומה.
 
את האיפור יש לעשות תוך התחשבות בעובדה שהכלה תתנשק עם אין ספור אורחים, תאכל ותזיע בזמן הריקודים ובכל הזמן הזה על האיפור להישאר קבוע וללא תקלות.
כדי להשיג זאת, משתמשות המאפרות בחומרי איפור איכותיים ויקרים יותר מחומרי האיפור היומיומיים.
ערב החתונה הוא ארוך, אשר במהלכו הכלה עסוקה מאוד ועליה להיראות כל הזמן במיטבה.

איפור כלות – שמלה כבר בחרת?

רוב המאפרות יעדיפו שתבחרי את השמלה ואת התסרוקת לפני שיתחילו לדון איתך על האיפור, מכיוון ששני אלמנטים אלה הם מאד דומיננטיים ביצירת ההופעה הרצוייה לכלה.
 
המראה הכללי של הכלה נקבע על ידי שילוב כל המרכיבים אבל שני אלה דומיננטיים יותר.
על האיפור להשלים את המראה הבסיסי שבחרה הכלה בעת בחירת השמלה והתסרוקת, ובכל מקרה מומלץ לעשות את השלושה במקביל או בייעוץ משותף.
מאפרת מקצועית תעשה את ההתאמה בטבעיות, רק אם היא אכן מתמחה באיפור כלה.
 
להיות את עצמך, בערב הכלולות
המראה שלך בערב החתונה אמור להעניק לך הרגשה טובה עם עצמך. עלייך לבחור את כל המרכיבים על פי הטעם שלך.
את יכולה להקשיב לעצות אנשי המקצוע, אבל בסופו של דבר ההחלטה היא שלך ואת תצטרכי להסתובב עם המראה שלך בערב החתונה ולהרגיש מרוצה.

4 weeks ago

שלי לאון סטודיו ואקדמיה לאיפור
שלי לאון סטודיו ואקדמיה לאיפור ... לעוד...לפחות...
כנסו לפייסבוק

4 weeks ago

שלי לאון סטודיו ואקדמיה לאיפור
איפור בהשראה והפעם מראה חתולי 😻אם את חולמת להיות מאפרת או לדעת לאפר מקצועי?!הגעת למקום הנכון 🥰בואי לשמוע מה את מקבלת לפרטים צרי קשר 0547881803 או שלחי הודעה💌#איפור #איפורערב #איפורמקצועי #איפורכלות #לימודיאיפורמקצועי #סדנתאיפוראישית #ביתספרלאיפור #קורסאיפורמקצועי #קורסאיפוראישי #makeup #makeupartist #makeupscool ... לעוד...לפחות...
כנסו לפייסבוק

6 months ago

שלי לאון סטודיו ואקדמיה לאיפור
יום אחרון למבצע מהרו!!! מהרו!!!Black Friday sale 🛍גם באקדמיה שלי לאון יצאנו במבצע מיוחד לכבוד הBlack Friday 500₪ מתנה לכל נרשמת לקורס איפור מקצועי 🎁המבצע עד יום שני cyber Monday 😍שלא תגידו שלא ידעתם מהרו להירשם ותקבלו 500₪ הנחה על הקורס איפור 🥰❤️🙏🏼לפרטים נוספים צרו קשר 0547881803 או שלחו הודעה 📩❤️❤️❤️ ... לעוד...לפחות...
כנסו לפייסבוק