איפור כלות 

איפור כלות הוא איפור מיוחד, מכיוון שיש להתאים את האיפור לכל המרכיבים של הופעת הכלה הכוללים בין היתר את השמלה, הנעליים, התסרוקת והתכשיטים שהיא תענוד בליל הכלולות שלה.רק אצל מאפרת מקצועית המתמחה באיפור כלות.

התאמה זו מאד חשובה על מנת ליצור מראה אחיד וזוהר של הכלה. בנוסף, איפור כלות חייב להיעשות עם חומרי איפור עמידים ואיכותיים.

השאלה שתמיד נשאלת היא מה ההבדל בין איפור ערב ואיפור כלה ,
ההבדל העיקרי הוא ברמת הגימור והעבודה על הכלה היות והכלה צריכה איפור הרבה יותר עמיד מאיפור ערב , הכלה חשופה הרבה יותר לחיבוקים ונשיקות זיעה ואפילו קצת בכי 🙂 לכן האיפור של הכלה יקח יותר זמן עם יותר פינישים של עמידות האיפור 
 

התאמת איפור אישי לכל כלה

מגוון גדול של סגנונות איפור שיכולים להתאים לכלה בערב החתונה.
רבות מהבנות בוחרות בסגנון טבעי ועדין, אבל ניתן להתאפר גם בסגנונות יותר מוחצנים או להחליט על מראה אקזוטי וכדומה.
הבחירה של סגנון איפור צריכה להתמזג עם האופי והמראה המוכר של הכלה.
לסגנון האיפור, מאפרת מקצועית תתאים את האיפור לתווי הפנים של הכלה, לגוון עורה וכדומה.
 
את האיפור יש לעשות תוך התחשבות בעובדה שהכלה תתנשק עם אין ספור אורחים, תאכל ותזיע בזמן הריקודים ובכל הזמן הזה על האיפור להישאר קבוע וללא תקלות.
כדי להשיג זאת, משתמשות המאפרות בחומרי איפור איכותיים ויקרים יותר מחומרי האיפור היומיומיים.
ערב החתונה הוא ארוך, אשר במהלכו הכלה עסוקה מאוד ועליה להיראות כל הזמן במיטבה.

איפור כלות – שמלה כבר בחרת?

רוב המאפרות יעדיפו שתבחרי את השמלה ואת התסרוקת לפני שיתחילו לדון איתך על האיפור, מכיוון ששני אלמנטים אלה הם מאד דומיננטיים ביצירת ההופעה הרצוייה לכלה.
 
המראה הכללי של הכלה נקבע על ידי שילוב כל המרכיבים אבל שני אלה דומיננטיים יותר.
על האיפור להשלים את המראה הבסיסי שבחרה הכלה בעת בחירת השמלה והתסרוקת, ובכל מקרה מומלץ לעשות את השלושה במקביל או בייעוץ משותף.
מאפרת מקצועית תעשה את ההתאמה בטבעיות, רק אם היא אכן מתמחה באיפור כלה.
 
להיות את עצמך, בערב הכלולות
המראה שלך בערב החתונה אמור להעניק לך הרגשה טובה עם עצמך. עלייך לבחור את כל המרכיבים על פי הטעם שלך.
את יכולה להקשיב לעצות אנשי המקצוע, אבל בסופו של דבר ההחלטה היא שלך ואת תצטרכי להסתובב עם המראה שלך בערב החתונה ולהרגיש מרוצה.
לא שכחתי אותך 😇 מה נראה לך שיוצא לך איפור כזה יפה ותמונות סופר שוות ואני לא אשוויץ אז את טועה טועה בענק 😂🤣קבלו את מור לי ההורסת בלוק סקסי במיוחד את יודעת לעשות את הבחירות שלך כבר כמה שנים טובות שאציין שאנחנו יחד כבר מ2017 אז כן איך השנים עוברות ועושות לך רק טוב 😌 מהממת Mor-Lee Yaakobi אז הגיע הזמן שתחליפי תמונה 😍🩷🩷🩷 ... לעוד...לפחות...
כנסו לפייסבוק
מתרגשת כל פעם מחדש 🩷סיום קורס איפור מקצועי מס 39 צילומים וחלוקת תעודות מאחלת לכם הצלחה ושפע של לקוחות 😇אם גם את רוצה להגשים חלום ולהיות מאפרת או לאפר בצורה מקצועית ההרשמה לקורסים הבאים בעיצומה 5/3 ימי שלישי נשאר מקום אחד!25/3 ימי שני נשאר מקום אחד!7/4 ימי ראשון ההרשמה נסגרה 19/6 קורס קיץ ההרשמה בעיצומה 😇מהרי לעשות מה שאת הכי אוהבת 🫶🏼 0547881803 💄 ... לעוד...לפחות...
כנסו לפייסבוק
לוק חורפי 🌧️🌂 החורף הפעם ממש נשאר אז יאללה קבלו לוק לכבוד החורף מתאים לכל סגנון 🥰 #מאפרתמקצועית #איפורערב #איפורעדין #איפורערב ... לעוד...לפחות...
כנסו לפייסבוק
Copy Shortcode