איפור כלות 

איפור כלות הוא איפור מיוחד, מכיוון שיש להתאים את האיפור לכל המרכיבים של הופעת הכלה הכוללים בין היתר את השמלה, הנעליים, התסרוקת והתכשיטים שהיא תענוד בליל הכלולות שלה.רק אצל מאפרת מקצועית המתמחה באיפור כלות.

התאמה זו מאד חשובה על מנת ליצור מראה אחיד וזוהר של הכלה. בנוסף, איפור כלות חייב להיעשות עם חומרי איפור עמידים ואיכותיים.

השאלה שתמיד נשאלת היא מה ההבדל בין איפור ערב ואיפור כלה ,
ההבדל העיקרי הוא ברמת הגימור והעבודה על הכלה היות והכלה צריכה איפור הרבה יותר עמיד מאיפור ערב , הכלה חשופה הרבה יותר לחיבוקים ונשיקות זיעה ואפילו קצת בכי 🙂 לכן האיפור של הכלה יקח יותר זמן עם יותר פינישים של עמידות האיפור 
 

התאמת איפור אישי לכל כלה

מגוון גדול של סגנונות איפור שיכולים להתאים לכלה בערב החתונה.
רבות מהבנות בוחרות בסגנון טבעי ועדין, אבל ניתן להתאפר גם בסגנונות יותר מוחצנים או להחליט על מראה אקזוטי וכדומה.
הבחירה של סגנון איפור צריכה להתמזג עם האופי והמראה המוכר של הכלה.
לסגנון האיפור, מאפרת מקצועית תתאים את האיפור לתווי הפנים של הכלה, לגוון עורה וכדומה.
 
את האיפור יש לעשות תוך התחשבות בעובדה שהכלה תתנשק עם אין ספור אורחים, תאכל ותזיע בזמן הריקודים ובכל הזמן הזה על האיפור להישאר קבוע וללא תקלות.
כדי להשיג זאת, משתמשות המאפרות בחומרי איפור איכותיים ויקרים יותר מחומרי האיפור היומיומיים.
ערב החתונה הוא ארוך, אשר במהלכו הכלה עסוקה מאוד ועליה להיראות כל הזמן במיטבה.

איפור כלות – שמלה כבר בחרת?

רוב המאפרות יעדיפו שתבחרי את השמלה ואת התסרוקת לפני שיתחילו לדון איתך על האיפור, מכיוון ששני אלמנטים אלה הם מאד דומיננטיים ביצירת ההופעה הרצוייה לכלה.
 
המראה הכללי של הכלה נקבע על ידי שילוב כל המרכיבים אבל שני אלה דומיננטיים יותר.
על האיפור להשלים את המראה הבסיסי שבחרה הכלה בעת בחירת השמלה והתסרוקת, ובכל מקרה מומלץ לעשות את השלושה במקביל או בייעוץ משותף.
מאפרת מקצועית תעשה את ההתאמה בטבעיות, רק אם היא אכן מתמחה באיפור כלה.
 
להיות את עצמך, בערב הכלולות
המראה שלך בערב החתונה אמור להעניק לך הרגשה טובה עם עצמך. עלייך לבחור את כל המרכיבים על פי הטעם שלך.
את יכולה להקשיב לעצות אנשי המקצוע, אבל בסופו של דבר ההחלטה היא שלך ואת תצטרכי להסתובב עם המראה שלך בערב החתונה ולהרגיש מרוצה.
נכנסים לשבוע חמישי של שגרת מלחמה 🫣ימים לא פשוטים עוברים עלינו עם ישראל ומנסים ליצור איזשהו שיגרה ולהתמודד עם המצב 😵‍💫 וכדאי לא להתחרפן ולאחז במשהו עכשיו שכולנו במחשבות מה יהיה איתנו ולאן זה הולך ?! בינתיים אני רוצה לשתף אותכם שעשיתי כמה פעולות עבורכן העוקבות והלקוחות שלי על מנת להקל עליכן החלטתי לפנק אתכן בהטבה מיוחד 20% הנחה על כל הקורסים והמסלולים אצלי באקדמיה גם אם זה קורס מקצועי וגם אם זה קורס לאיפור עצמי מה שבא לכן 🙏🏼שנדע ימים טובים יותר ונחזור לשגרה טובה יותר כעם וכל אחד לעצמו ולמשפחתו 💗 יחד ננצח 🇮🇱*ההטבה עד 30/11 הסטודיו רשאי לשנות את תוקף ההטבה #מאפרתמקצועית #איפור #קורסאיפוראישי #קורסאיפורמקצועי #הטבהמיוחדת #יחדננצח🇮🇱 ... לעוד...לפחות...
כנסו לפייסבוק
יום תשיעי ללחימה 😢לקוחות ועוקבות יקרות ♥️אנחנו בימים לא פשוטים - מחזקת אתכם ומאחלת שנעבור את זה במהרה🙏משתתפת בצער המשפחות מהעוטף, משפחות ״פסטיבל נובה״ ומשפחות החטופים שלא תדעו עוד צער 😢אני חוזרת לפעילות במתכונת מצומצמת 💗על מנת לתת לכן את השירות הכי טוב בימים טרופים אלושנדע ימים טובים יותר עם ישראל חי🇮🇱 וקיים 💪🏽אוהבת אותכם תהיו חזקים 💗💪🏽#עםישראלחי🇮🇱 #מלחמהבישראל #מאפרתמקצועית #עםחזקלאמפחד ... לעוד...לפחות...
כנסו לפייסבוק

7 months ago

שלי לאון סטודיו ואקדמיה לאיפור
איפור ערב זוהר מתאים לאיפור כלות וערב ולפרום 2023לסירטון הדרכה מוזמנים להיכנס לקישור https://vt.tiktok.com/ZSLJUdPUe/ ולהתחיל לעקוב❤️ ... לעוד...לפחות...
כנסו לפייסבוק
Copy Shortcode