איפור ערב

נכון, רובנו מתאפרות מגיל צעיר ונראה שמשנה לשנה יורד הגיל בו נשים מתחילות להתאפר. לא יהיה זה מפתיע אם בעשרים השנים הקרובות נראה ילדות בגיל בית הספר היסודי שעוטות על עצמן מסקרה, שפתון וסומק. למרות שרבות מאתנו בטוחות שהן יודעות בדיוק מהו המראה הנכון מבחינת האיפור בשבילן, ישנם אירועים ששווה לפנות לכבודם למקצוענית אמיתית. איפור מיוחד לאירועים מיוחדים זוכה פעמים רבות לכינוי – איפור ערב.

הרבה מרכיבים למראה המושלם האחד

כאשר את מתכוננת לאירוע חשוב ויהיה זה אירוע משפחתי, שמחה של חברים טובים או אפילו יום חתונתך, מן הסתם את מקפידה על ההופעה שלך באופן מובהק יותר מאשר בימים רגילים. לפעמים את אפילו דואגת להיות במשטר דיאטה לפני אירועים כאלה, לרכוש בגד חדש, לבלות אצל הקוסמטיקאית ואצל הספר ובאופן כללי להשקיע בעצמך. אי לכך אין שום סיבה להזניח את התחום איפור ערב שלפעמים יכול להשלים את המראה או להרוס אותו לחלוטין.

מה אנחנו בסך הכל רוצות?

כמו כל מערכת יחסים, יש לנו דרישות ברורות למדי מהאיפור שלנו ובמיוחד מכל התחום שנקרא איפור ערב. אנחנו מעוניינות לעטות על פנינו איפור ערב עמיד שיוכל להחזיק גם אחרי שעות ארוכות של ריקודים, נשיקות ולגימה מכוסות יין, אנחנו רוצות שיתאים ללבוש שלנו באותו ערב, שיעניק לנו מראה זוהר וחלק, אבל שלא יהרוס לנו את התמונות ובכלל – שיהפוך אותנו לפוטוגניות יותר. האם זה יותר מדי לבקש? ובכן, כשפונים למאפר/ת מקצועי/ת, התשובה היא בהחלט לא. לא מוגזם מדי לבקש את כל זה ואף יותר מכך.

איך בוחרים מאפרת של איפור ערב?

כמו שלא תפקירי את הגוף שלך בידי כל מנתח, את השער שלך בידי כל ספר וכיוב, גם את הפנים שלך לא תפקידי בידיה של כל מי שאוחזת במכחול. כשאת בוחנת מאפרת או מאפר, דרשי לראות עבודות קודמות ולמדי אודות ההכשרה שלהם. ישנם לא מעט חובבנים בתחום האיפור כיוון שהביקוש רב מאוד. כמו בן שהמלצות תמיד עוזרות, במיוחד אם מדובר בהמלצות של חברה עליה את יכולה לסמוך. זכרי, על איפור יכול לקום וליפול הערב המיוחד אליו את מתכוננת, אל תזניחי את הפנים שלך. בהצלחה.

השארת תגובה